O projektu
Nová dominanta města Adamov. Moderně zařízené, nízkoenergetické, nadprůměrně prostorné byty 1+kk až 4+kk v polyfunkčním domě uprostřed města. Vhodné pro single, rodiny i jako dlouhodobá strategická investice.

Terasy Adamov představují ambiciózní projekt desetipatrového moderního bytového domu, který se stane novou dominantou města Adamov. Je největším projektem svého druhu ve městě i v blízkém okolí. Bývalá administrativní budova ADAST prochází svou radikální proměnou nejen z hlediska architektonického, ale i z hlediska svého účelu. 

V samotném centru města se rodí polyfunkční dům s komerčními prostory zahrnující obchůdky i služby a především s nabídkou bytových jednotek pro nejrůznější klientelu.

Nadčasová forma revitalizace objektu s využitím moderních technologií a v souladu se současnými trendy otevírá projektu Terasy Adamov obrovskou perspektivu. Svou strategickou polohou, vynikající dostupností i panoramatickými výhledy do bujně zelného okolí už nyní jednoznačně patří k nejžádanějším místům k bydlení.

Bydlení, ve kterém se najde každý

Bytový dům Terasy Adamov zahrnuje celkem 91 bytů, z nichž k prodeji je nyní volných již jen necelých 40%. Díky vysoké dispoziční variabilitě bytů od 1+kk až po 4+kk s různými výměrami, případně balkonem či terasou, si zde najde vhodné bydlení snad každý. 
Menší bytové jednotky se jeví jako ideální alternativa pro startovací bydlení či pro singles, střední a větší byty poskytnou dostatek komfortu párům i rodinám s dětmi.  Rozlehlé rezidenční byty s terasou v nejvyšších patrech a s luxusním výhledem na lesy v okolí Adamova osloví i tu nejnáročnější klientelu. 

Jedinečnou příležitostí k investici je i prodej 6 nebytových jednotek v projektu Terasy Adamov. Komerční prostory je možné koupit za účelem poskytování služeb či například provozování specializovaných obchodů, kanceláří atp. 

Zázemí přímo v budově

Víceúčelový bytový dům s recepcí, komerčními a garážovými prostory, sklepy a technickými místnostmi poskytne svým rezidentům maximální komfort a zázemí. 
1. NP a 2. NP je určené pro kryté parkování, s nabídkou garážových stání, 3. NP bude využito ke komerčním účelům, 4. až 10. NP je vyhrazené pro celkem 89 bytových jednotek, z nichž je jich více než 60% prodaných.

Přímo v polyfunkčním domě Terasy Adamov se počítá s kavárnou s letní terasou, ale i dalšími prostory pro volnočasové či sportovní aktivity.

Nákupní možnosti nadosah

V dosahu pouhých 5 minut chůze nabízí nové obchodní centrum veškerou občanskou vybavenost včetně pobočky Albert, vinotéky s kavárnou, restaurace, rychlého občerstvení, drogerie Teta, České pojišťovny, pošty a nejrůznějších služeb včetně kadeřnictví, manikúry či masáží.

V pohodlné blízkosti bytového domu Terasy Adamov se nachází vlaková a autobusová zastávka. Do centra Brna se dostanete již za 20 minut, tedy rychleji než tramvaj z okrajových částí Brna, jako je Bystrc či Řečkovice.

Ekologickou stopou

Objekt je navržen jako nízkoenergetická budova (energetická náročnost B) s minimální ekologickou stopou. Vytápění tepelnými čerpadly, moderní plášť budovy s nadstandardními izolačními vlastnostmi společně se zelenými vegetačními prvky zajistí stabilní tepelný standard ve všech podlažích. Nosný systém budovy je tvořen železobetonovým skeletem, horní patra Ocelovou konstrukcí. Vyzdívky jsou z cihelných bloků, horní patra pak z lehčích vápenopískových materiálů. Povrchové materiály jsou v souladu s moderními trendy v architektuře, a to s důrazem na vysoký standard a snadnou udržitelnost. 

Projekt Terasy Adamov je určen všem, kdo hledají vkusné moderní a ekologické bydlení i maximální komfort, vyžadují výbornou infrastrukturu v místě bydliště, ocení klidné místo k životu se skvostnou přírodou v okolí a zároveň potřebují zázemí velkoměsta s jeho dokonalou občanskou vybaveností a téměř neomezenými pracovními příležitostmi. Vlakem se z poklidného Adamova do víru Brna, druhého největšího města ČR, dostanete vlakem za pouhých 20 minut.

Bytové jednotky projektu Terasy Adamov lze pořídit již pouze do osobního vlastnictví. 

S jejich financováním vám kdykoliv rádi pomůžeme.

Volejte: +420 732 802 771